Najlepša etno kafana u Guči nosi naziv „Broćića avlija“ i poznata je po kvalitetnoj usluzi i hrani.
2011. godine rođaci Miloš i Radojko Broćić iz Guče počeli su da otkupljuju vajate po selima, prenosili ih u varošicu i podigli novo selo. Sad se tu nalazi etno-restoran „Broćića avlija” u kome saboraši, iz večeri u veče, stojeći u prikrajku, čekaju slobodnu stolicu.
Broćića Avlija je logičan naziv za ovaj unikatni prostor. Broćići su jedna od najstarijih i najbrojnijih gučanskih porodica i oni su nosioci ovog projekta.
Restoran oslikava život srpskog seljaka.
Sve je u etno-stilu. Salaš, ambar, pivnicu, bunar i zaprežne sanke u Guču su doneli iz okolnih sela. Dok sedite na starinskim sećijama sa pozornice u Guči odjekuju trube. Inventar restorana čini 250 tronoški, 250 hoklica, 500 drvenih stolica sa naslonom.
Tu su i bunar, volovska kola, kace. Svaki predmet i svaki objekat sa kojim se sretnete u Broćića Avliji uradjen je sa mnogo ljubavi i veštine, sa ciljem da boravak gostiju učine prijatnijim i nezaboravnim. Restoran poseduje 1100 mesta za sedenje.
Izgradjena je terasa iznad letnje plaže u bašči ispod avlije. Inače, ko ne zna, korito reke Bjelice je uređeno sa ozidanim kamenim bedemom i postavljena je brana tako da celim tokom kroz Guču formira malo jezero duboko oko 1.5m.
Ponuda za trpezom Broćića Avlije je kao u restoranima visoke klase. Vruća proja ,domaća pogača, kajmak, kačamak, svadbarski kupus, hajdučki ćevap, pečenje praseće i jagnjeće ,meso bika u lepinji, vruća jagnjetina za poneti, domaće pogače iz kotobanja, domaći sok od maline i rakija „Broćića Avlija” koja se peče na licu mesta.
Ko jednom poseti ovaj etno restoran vraćaće mu se uvek kada dolazi u Guču.